Teslimat ve İade Şartlarımız

  1. Siparis iptallerinizi teslimattan 5 saat önce yapmaniz gerekmektedir.
  2. Alisverisiniz esnasinda meydan gelecek anlasmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.
  3. Siparis ile ilgili belirtilen bütün bilgilerin dogru ve eksiksiz olmasi.
  4. Ödeme yapılmış olması
  5. Belirtilen telefon numarasi ve e-mail adreslerinden baglanti kurulabilir olmasi.
  6. Teslim Saati stok, hava, trafik ve uzakliga göre degisebilir.
  7. Ambalajlar ve yan ürünler mevsime ve stok durumuna göre degisebilir.
  8. Olumsuz kosullarda siparis kabul etmeme ve siparisi iade etme hakkimiz vardir.

Ayni Gün Teslimlerde En Son Siparis Kabul Saati: ayni gün teslimlerde en son siparis kabul saati 22:00. Sevgililer günü ve Anneler günü gibi özel günlerde teslim saatlerinde garanti verememekteyiz, Bu gibi günlerde bizimle irtibata geçmenizi ve enaz bir gün önceden siparis vermenizi tavsiye etmekteyiz

Şehir Merkezi Disinda Yerlere Teslim: Fiyatlar sehir Merkezi sayilan yerler için geçerlidir. sehir Merkezi disindaki yerlere fark isteme veya yogun günlerde siparisi ret etme hakkımız vardir.

Alici Çiçegi Kabul Etmez ise: Alicinin isteyerek çiçegi kabul etmeme durumunda çiçek merkezimize geri getirilir ve 3 gün merkezde saklanir. Bu 3 gün içinde merkezden alinmayan çiçek imha edilir.

Alici Adreste Bulunamaz ise Ne Olur: Alici Evde Yoksa Çiçek Sirasi ile Kapi Komsusu, Apartman Görevlisi, bunlarda bulunamaz ise alıcı ile iletişim kurarak kapiya birakilir. isyerlerinde Danisma veya Güvenliklere Teslim edilir Siparislerinizde Adres ve Tarih Degisikligi Siparisleriniz hazirlanmadigi ve yola çikmadigi müddetçe bu hakkiniz vardir. Ancak hazirlandiktan sonra teslim tarihi ve adres degisikliginde ücret talep edilir. Teslim Saatleri Siparis teslimi 09.00-21.00 saatleri arasinda yapilir.

Uyari ihtilaf halinde firmamiz ürün bedeli kadar sorumludur.Gerektiginde firmamiz siparisi tek tarafli olarak ürün bedelini geri ödeyerek iptal etme hakkina sahiptir.

Garanti İade Şartları

ÖNEMLİ UYARI:Katalogdaki canlı çiçek ürünlerimizin tanıtım fotoğraflarındaki resimler mevsim çiçeklerine uygun olarak başka bir çiçek ile değiştirilebilir. Model birebir olur fakat içerisinde barındırdığı çiçek, mevsim çiçeklerinin bulunabilirliğine göre değişim gösterebilir.Bu gibi durumlarda onayınızı almak için sizinle iletişime geçilecektir. Sitemiz üzerinden alışveriş yapan müşterimiz bu uyarıyı dikkate almış ve kabul etmiş sayılır. Bu uyarı ile birlikte Firmamızdan, konuyla ilgili Yasal hiçbir hak iddia edilemez!...